Misja tworzenia domów dla przyszłych pokoleń

W Milestone staramy się przekraczać granice standardowego rozumienia „deweloperki”, traktując naszą pracę nie jak transakcje, ale życiową misję – misję tworzenia domów dla przyszłych pokoleń.

Mamy jednak świadomość, jak odpowiedzialne jest to zadanie. Dlatego największą wagę przykładamy do kompetencji naszych specjalistów.

Wszystko, co związane z naszą działalnością, zaczyna się od mocnych fundamentów – ekspertów z doświadczeniem w różnych dziedzinach. Milestone tworzą bowiem ludzie o różnych talentach, ale wspólnej wizji.

Poznaj nasz zespół
Arkadiusz Kaliński
Prezes Zarządu | Założyciel Milestone
Doświadczony manager i finansista. Od 2007 r. tworzył i prowadził zespoły ludzi o unikatowych kompetencjach, zarówno w dziedzinie finansów jak i nieruchomości. Zarządzał prywatnymi firmami z rynku finansowego, a od 2018 roku współtworzył i uczestniczył w zakładaniu firm z branży rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych. Uczestniczył w licznych przedsięwzięciach typu private equity i joint venture w sektorze nieruchomości. Prywatnie miłośnik psychologii, tata trójki dzieci, pasjonat motoryzacji, w szczególności motocykli oraz unikatów z segmentu aut sportowych i zabytkowych.
Dorota Mogielnicka
Doradca
Doświadczona project manager i ekspertka w zakresie zrównoważonego rozwoju. Z wykształcenia inżynier ochrony środowiska, absolwentka studiów podyplomowych Architektury i Budownictwa Zrównoważonego na Politechnice Krakowskiej oraz Studiów Menedżerskich dla deweloperów na SGH. Akredytowany asesor certyfikacji Zielony Dom, członek Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego, wykładowca na studiach podyplomowych „Ślad węglowy i certyfikacja w architekturze i budownictwie” WSEiZ. W pracy zawodowej zajmuje się zarówno kwestiami ochrony środowiska, jak i prowadzeniem procesu budowlanego w sektorze publicznym i komercyjnym. Prywatnie mama trójki dzieci, zainteresowana kuglarstwem i pogłębianiem wiedzy z technik wypoczynku, relaksu i regeneracji organizmu.
Paweł Kurpiński
Członek Zarządu | Dyrektor Dep. Inwestycji Komercyjnych
Absolwent Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych oraz Zarządzania i Marketingu warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej. Studiował także na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu. Z rynkiem finansów, inwestycji i nieruchomości związany od samego początku kariery zawodowej m.in. poprzez pracę dla największych firm doradztwa finansowego w Polsce i największego polskiego operatora najmu. Aktualnie rozpoczyna studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie nieruchomościami i projektami deweloperskimi na Uniwersytecie Gdańskim. Prywatnie ojciec dwóch córek, entuzjasta piłki nożnej i wędrówek górskich oraz zapalony pizzaiolo.
Łukasz Zalewski
Członek Zarządu | Dyrektor Operacyjny
Specjalista ds. finansów, związany z rynkiem od 2009 r. W latach 2012-2017 pośredniczył przy wielomilionowych transakcjach inwestycyjnych. Wyróżniony nagrodą „Bankier Roku” w 2016 r., m.in. za jakości obsługi klienta. W branży nieruchomości aktywnie działa od 2018 roku, zdobywając w tym czasie doświadczenie przy wysokobudżetowych realizacjach komercyjnych. Ukończył kurs Szkoły Giełdowej na GPW oraz kurs na doradcę inwestycyjnego w Związku Maklerów i Doradców. Prywatnie zapalony piłkarz-amator. Od lat regularnie spotyka się na boisku m.in. ze swoimi inwestorami, by grając w piłkę, umacniać relacje nie tylko w obszarze biznesowym, ale i koleżeńskim.
Roland Caban
Senior Project Manager
Absolwent SGH specjalności Gospodarka Nieruchomościami, na kierunku Zarządzanie. Ma 20 lat doświadczenia na rynku nieruchomości, które zdobywał w takich firmach jak: HOCHTIEF Polska, elbfonds Development, Reesco, Mzuri Investments. Z powodzeniem zrealizował liczne inwestycje budowlane, m.in. centrum handlowe w Kutnie o wartości 40 mln PLN, projekty wykończeniowe obiektów biurowych w Warszawie oraz projekty renowacyjne i deweloperskie na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Warszawie i Łodzi. Prywatnie pasjonat przedwojennej Warszawy, z uwagą śledzi stołeczne zmiany urbanistyczne.
Tomasz Chudziński
Dyrektor Grupy Projektów
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMK. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze projektów deweloperskich oraz infrastrukturalnych. Na przestrzeni prawie 20 – letniej kariery zawodowej zdobywa doświadczenie zarówno po stronie Inwestora jak i Generalnego Wykonawcy. Z powodzeniem zrealizował kilkanaście projektów w formule partnerstwa publiczno – prywatnego w UK. Odpowiadał za wdrożenie systemu elektronicznego poboru opłat e-TOLL. Prywatnie pasjonat sportów motorowodnych, wycieczek rowerowych oraz zapalony grzybiarz.
Paweł Michewicz
Radca Prawny
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w warszawskich kancelariach specjalizujących się w obsłudze firm inwestycyjnych i przedsiębiorców, w tym z sektora budownictwa infrastrukturalnego, a także równolegle w ramach własnej praktyki prawniczej. Profesjonalista w zakresie sporządzania i negocjowania kontraktów, w szczególności w procesach inwestycyjnych i budowlanych. Zajmuje się tworzeniem audytów prawnych i obsługiwaniem transakcji związanych z uruchamianiem i restrukturyzacją spółek kapitałowych. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Interesuje się rynkami giełdowymi, a w wolnym czasie realizuje leśne wyprawy rowerowe.
Maria Stańska-Nowicka
Senior Office Manager
Absolwentka Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej oraz Podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji UW, mgr Sztuki kierunku Aktorstwo dramatyczne. Managerka z 5-letnim doświadczeniem w prowadzeniu finansów i administracji w branży deweloperskiej. Prywatnie mama, pasjonatka teatru i sztuki filmowej, biegaczka i rysowniczka.
Normalność w duchu ekologii
Podejście ekologiczne to fundamentalna zasada naszego działania. zrównoważony rozwój i ochrona środowiska to dla nas rzeczy oczywiste, podyktowane praktyczną odpowiedzialnością za przyszłe pokolenia.

Mamy bowiem świadomość, że znaleźliśmy się w takim punkcie historycznym, który nie pozwala nam dłużej ignorować sygnałów wysyłanych przez planetę.

Dlatego krytycznie analizujemy nasze projekty i identyfikujemy elementy wymagające wprowadzenia niezbędnych usprawnień. Dbałość o środowisko to w końcu inwestycja w przyszłość nas wszystkich.
Odpowiedzialność społeczna
Tworzymy miejsca przeznaczone dla ludzi, dlatego ich potrzeby są dla nas priorytetem. Wiemy, jak ważne jest zastosowanie udogodnień uwzględniających różnorodność społeczną.

Kształtujemy dostępne środowisko, uwzględniając różne potrzeby i umiejętności użytkowników. Nasza infrastruktura przyjazna jest nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci jak i dla osób o ograniczonej mobilność, czy słabo widzących lub niewidomych. Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, która jest łatwo dostępna dla wszystkich, niezależnie od indywidualnych ograniczeń czy preferencji.


W naszej firmie wierzymy bowiem, że odpowiedzialność społeczna jest niezwykle ważna. To dlatego w projektach ogromną wagę przykładamy do świadomych wyborów, które wpływają na codzienną funkcjonalność i komfort życia mieszkańców.
Fundacja Kosmafika
Wierzymy, że działalność deweloperska może nieść za sobą szereg dodatkowych korzyści. Chcąc przekuć działalność komercyjną w rzecz o wysokiej wartości społecznej, założyliśmy Fundację Kosmafika. Nasz główny cel to wspieranie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.

W naszej ocenie inwestycja w młode pokolenie to inwestycja w przyszłość. W pierwszej kolejności chcemy zaangażować się we wspieranie inicjatyw, które działają spójnie z naszym profilem i misją. W dłuższej perspektywie będziemy realizować projekty własne.
Nasza misja
Realizujemy projekty, które łączą w sobie nowoczesność i funkcjonalność z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Jesteśmy ludźmi z pasją i wizją. W naszej pracy unikamy krótkowzrocznego myślenia, mając świadomość, że to co powstaje dzisiaj, będzie służyć następnym pokoleniom. Każdą inwestycję wykonujemy więc z misją, wierząc, że właśnie robimy krok ku lepszemu światu.
Projekty spójne z otoczeniem i zastaną tkanką miejską
Rozwiązania, które pozwalają redukować ślad węglowy inwestycji
Otwartość na potrzeby różnych grup społecznych

Technologia i materiały

Hołdujemy idei łączenia budownictwa
i ochrony środowiska

Dbamy o to, aby nasze projekty powstawały w sposób świadomy, z naciskiem na ścisłą kooperację z ekspertami z dziedziny zrównoważonego rozwoju i inżynierii środowiska. Nasze projekty są weryfikowane pod względem wpływu na środowisko, badamy ich ślad węglowy i staramy się go minimalizować już na etapie prac koncepcyjnych i architektonicznych. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczamy budynki na miarę czasów.

W przyszłości chcemy zasilać place budowy energią elektryczną pozyskiwaną z własnych farm fotowoltaicznych. A w perspektywie długoterminowej dążymy do certyfikacji naszych projektów, dzięki temu będziemy mieć dodatkową pewność, że robimy wszystko, aby zapewnić najwyższą jakość również pod względem środowiskowym.

Ograniczamy emisje

Stosujemy nowoczesne technologie budowlane, aby zredukować ślad węglowy inwestycji korzystamy z materiałów posiadających akredytacje środowiskowe, dzięki temu możemy mierzyć nasz wpływ na środowisko.

Dbamy o bioróżnorodność

Sadzimy rośliny wskazane środowiskowo i nie stosujemy gatunków obcych. Wykorzystujemy łąki kwietne i tworzymy siedliska dla owadów. Unikamy tworzenia barier dla lokalnej fauny, aby nie zakłócać naturalnych szlaków migracyjnych zwierząt.

Efektywność energetyczna

Wprowadzamy nowoczesne technologie grzewcze i wentylacyjne. Wykonujemy badania termowizyjne naszych budynków, żeby mieć pewność, że dostarczamy najwyższą jakość. Zwracamy uwagę na przepuszczalność powierzchni, aby nie zakłócać naturalnych procesów hydrologicznych.

Farby antysmogowe

Wykorzystujemy farby antysmogowe, wspomagające neutralizację zanieczyszczeń atmosferycznych.

Inwestycje w trakcie sprzedaży
Zobacz naszą najnowszą inwestycję

Kamienica Nova Chopina 22

ul. Chopina 22, Pruszków
  • Kamienica Nova
  • Termin rozpoczęcia: IQ 2024
  • Termin zakończenia: IIQ 2025

Poznaj naszą nową inwestycję w Pruszkowie.
Kamienica Nova Chopina 22 stanie się integralną częścią miasta, wnosząc do niego wartość zarówno estetyczną, jak i funkcjonalną.
Budynek będzie składał się z 17 ekskluzywnych mieszkań, o powierzchniach od 53 do 131 m2, zlokalizowanych na 4 piętrach.

Zapytaj o mieszkanie
Twoja wiadmość została wysłana.
Liczba pokoi:
{{ msg }}.
Umów spotkanie
Siedziba firmy

Aleja Róż 6 lok. 15, 00-556 Warszawa

Godziny otwarcia:

9:00 - 17:00 / pon - pt