Przystanek Ursus ul. Piastowska, Warszawa
Zatrzymaj się i napisz tutaj swoją historię!
28 lokali mieszkalnych
2 miejsca parkingowe przynależne do każdego domu
2 kondygnacje, ok. 93 m2 powierzchni
Rzuty mieszkań

O inwestycji

Zamień mieszkanie w bloku na dom z ogródkiem!

W otoczeniu natury i jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja – Przystanek Ursus. Projekt składa się z 7 modułów. W każdym z nich znajdują się 4 domy, co daje łącznie 28 lokali mieszkalnych.

Przystanek Ursus to idealny wybór zwłaszcza dla osób, które ceniąc sobie przestrzeń oraz możliwość posiadania kawałka zieleni na wyłączność, pragną uciec od ograniczeń mieszkania w bloku. W dzielnicy Ursus tworzymy miejsce, w którym każdy dzień stanie się okazją do celebrowania życia w otoczeniu, które odpręża i daje poczucie prawdziwego domu.

IVQ 2024
Rozpoczęcie
budowy
IQ 2026
Zakończenie
budowy
IIQ 2026
Przekazanie
kluczy
ARANŻACJA WNĘTRZA
Brakuje Ci pomysłu na urządzenie mieszkania?
Nasi architekci chętnie Ci pomogą
2-kondygnacyjne lokale mieszkalne
W każdym module osiedla znajdują się 4 lokale, każdy o powierzchni ok. 93 m2. Są to dwukondygnacyjne przestrzenie, zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb nowoczesnych mieszkańców, poszukujących zarówno komfortu, jak i prywatności.

Parter w dużej mierze jest przeznaczony do wspólnego spędzania czasu, stając się sercem domowego życia. To tutaj rodzina i przyjaciele mogą się spotykać, dzieląc codzienne chwile i ciesząc się bliskością w otwartej, integracyjnej przestrzeni. Przejście na piętro oznacza wejście w zupełnie inną, spokojniejszą strefę domu, dedykowaną wypoczynkowi i regeneracji.

Podział domu na dwie wyraźnie zdefiniowane strefy - dzienną na dole i nocną na górze - pozwala na utrzymanie idealnej równowagi między życiem społecznym a prywatnością. Dzięki temu rodzina może nie tylko cieszyć się wspólnie spędzonym czasem w przestronnym salonie, ale również odnaleźć spokój i odprężenie w swojej osobistej przestrzeni na piętrze.
Własna strefa relaksu w centrum miasta
Do każdego domu przynależy ogródek – własny kawałek zieleni o powierzchni od 53 do nawet 256 m2. Mieszkańcy mogą więc cieszyć się prywatnym fragmentem natury, bezpośrednio przy swoim domu.

Ogródek można zaaranżować według własnego pomysłu, dopasowując tą zieloną przestrzeń do osobistych preferencji. Minimalistyczny taras, pełen spokoju i prostoty, bujny, kolorowy ogród pełen kwiatów i ziół, a może zaciszny kącik do czytania książek w otoczeniu zieleni? Na osiedlu Przystanek Ursus dajemy pełną swobodę, aby stworzyć idealną przestrzeń relaksu, która jednocześnie będzie też doskonałym tłem do wspólnych chwil z rodziną i przyjaciółmi.
2 miejsca parkingowe przynależne do każdego lokalu
Projektując Przystanek Ursus zadbaliśmy o praktyczne aspekty życia codziennego. Rozumiemy, że dla wielu rodzin posiadanie więcej niż jednego pojazdu to dzisiaj standard, a dostęp do bezpiecznego parkowania staje się kluczowym elementem wyboru miejsca zamieszkania.

W cenie każdego lokalu znajdują się dwa miejsca parkingowe wraz z instalacją pod ewentualny montaż ładowarek elektrycznych. Na terenie osiedla wygospodarowaliśmy także przestrzeń na 6 nadprogramowych miejsc parkingowych, w tym miejsca dla osób z niepełnosprawnościami.
Otoczenie i udogodnienia
Na osiedlu Przystanek Ursus stawiamy na harmonijną integrację z naturą i nowoczesne technologie, zapewniające wygodę i zrównoważony rozwój. Ciekawe nasadzenia, w tym łąki kwietne oraz starannie dobrane krzewy i drzewa, tworzą przestrzeń przyjazną zarówno dla ludzi, jak i dla lokalnej fauny. Rozumiejąc potrzeby aktywnych mieszkańców i propagując ekologiczne formy transportu, przygotowaliśmy stojaki rowerowe.

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania, dotyczące efektywności energetycznej i komfortu, wyposażyliśmy osiedle w szereg nowoczesnych rozwiązań, jak fotowoltaika, pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe czy rekuperacja. Planujemy także przystąpić do procesu certyfikacji PLGBC – Zielony Dom. Przestrzenie wspólne inwestycji są oświetlane energooszczędnymi żarówkami LED. Dzięki nim zużycie energii elektrycznej na oświetlenie jest znacznie niższe.
Doskonałe skomunikowanie
Nieopodal osiedla znajduje się stacja Ursus Niedźwiadek, z której odjeżdżają pociągi SKM i Kolei Mazowieckich. Takie rozwiązanie już teraz umożliwia wygodne przedostanie się do centrum Warszawy, pozostałych dzielnic stolicy i pobliskich miejscowości.

Planowana w przyszłości rozbudowa linii metra pozwoli z kolei połączyć stację Ursus Niedźwiadek z Żoliborzem i stacją Marymont, co przyczyni się do skrócenia czasu dojazdu do kluczowych, warszawskich destynacji.

Dogodny dostęp do trasy S2 zapewnia mieszkańcom osiedla Przystanek Ursus szybki dojazd do wielu kluczowych punktów na mapie Warszawy oraz miast ościennych.
Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi
W otoczeniu osiedla znajduje się mnóstwo zieleni i przestrzeni do rekreacji. Park Czechowicki, Park im. Marii Stypułkowskiej-Chojeckiej „Kamy”, Park Hassów, Skwer Mutra, Plac Zgody czy tężnia solankowa to tylko niektóre z miejsc, gdzie można cieszyć się naturą i świeżym powietrzem, idąc zaledwie na ok. 20-minutowy spacer.

Mieszkańcy, preferujący aktywny wypoczynek, z pewnością docenią bliskość skateparku, parku linowego oraz sali zabaw dla najmłodszych. Miłośnicy czworonogów z kolei skorzystają z pobliskiego wybiegu dla psów, gdzie ich pupile będą mogły bawić się i socjalizować w bezpiecznym środowisku.

Edukacja i rozwój również stanowią ważny element lokalizacji osiedla Przystanek Ursus. W promieniu 1,5 km znajdują się przedszkola i szkoły, w tym nowoczesne Centrum Edukacyjne oferujące kursy językowe oraz organizujące półkolonie letnie i zimowe. Z kolei bliskość Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz pływalni zapewnia mieszkańcom szeroki wachlarz możliwości do aktywnego spędzania czasu oraz dbania o swoje zdrowie i kondycję.
Zielona energia
Budowa zasilana jest energią wytworzoną w 100% z odnawialnych źródeł.
Finansowanie
Pomożemy Ci w wybraniu najkorzystniejszej
oferty kredytowej
Nasi eksperci w bezpieczny i zrozumiały sposób przeprowadzą Cię przez cały proces
sss
Zapytaj o dom
Twoja wiadmość została wysłana.
Inwestycja:
Liczba pokoi:
{{ msg }}.
Umów spotkanie
Siedziba firmy

Aleja Róż 6 lok. 15, 00-556 Warszawa

Godziny otwarcia:

9:00 - 17:00 / pon - pt