Kamienica Nova Chopina 22 ul. Chopina 22, Pruszków
Kamienica Nova Chopina 22 stanie się integralną częścią miasta, wnosząc do niego wartość zarówno estetyczną, jak i funkcjonalną.
17 ekskluzywnych mieszkań
20 podziemnych miejsc postojowych
53-131 m2 powierzchni
4 piętra z windą
Rzuty mieszkań

O inwestycji

Połączenie nowoczesności
i lokalnej architektury

Inwestycja Kamienica Nova Chopina 22 doskonale wpisuje się w zastaną tkankę miejską Pruszkowa. Projekt nawiązuje do charakteru okolicznej architektury, tworząc harmonijne jej uzupełnienie.

Od frontu budynek kontynuuje zabudowę pierzejową ul. Chopina na całej szerokości wschodniej granicy działki, a następnie zwęża się i tworzy nowoczesną, piętrzącą się bryłę, wzbogaconą o tarasy i balkony. Inwestycja ta nie jest kolejnym anonimowym budynkiem, ale integralną częścią miasta, która dodaje uroku najbliższej okolicy.

IQ 2024
Rozpoczęcie budowy
IIQ 2025
Zakończenie budowy
IIIQ 2025
Przekazanie kluczy
ARANŻACJA WNĘTRZA
Brakuje Ci pomysłu na urządzenie mieszkania?
Nasi architekci chętnie Ci pomogą
Zielona energia
Budowa zasilana jest energią wytworzoną w 100% z odnawialnych źródeł.
Zobacz certyfikat
Bogata oferta mieszkaniowa
Budynek składa się z 17 ekskluzywnych miekszań zlokalizowanych na 4 piętrach. Są to mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe, o powierzchniach od 53 do 131 m2, co pozwoli potencjalnym mieszkańcom dopasować wybór do swoich indywidualnych preferencji.

Projekt obejmuje także 5 lokali usługowych rozmieszczonych na parterze, których metraże oscylują w okolicach 60 m2.

Na terenie inwestycji przewidzieliśmy dodatkową przestrzeń na 17 komórek lokatorskich oraz 20 miejsc parkingowych.
Doskonała lokalizacja
Inwestycja Kamienica Nova Chopina 22 znajduje się nieopodal jednej z głównych arterii Pruszkowa, w cichej i spokojnej okolicy.

Naprzeciwko budynku znajduje się Park im. Tadeusza Kościuszki, a nieco dalej Park Potulickich i Skwer Józefa Piłsudskiego. W niedalekiej odległości od inwestycji znajduje się miejskie przedszkole, stacja PKP i Centrum Handlowe Nowa Stacja.

Gastronomiczna mapa Pruszkowa również zaskakuje. W promieniu 1,5 km od ul. Chopina 22 znajduje się klimatyczna restauracja LOFT food&music, włoska restauracja Fabrizio Italian Bar oraz gruzińska restauracja Chinkali i Puri.
Przyjazne miejsca do życia
Budynek Kamienica Nova Chopina 22 oferuje wiele zrównoważonych i ekologicznych rozwiązań, które tworzą przyjazne miejsca do życia. Oto kilka kluczowych zielonych rozwiązań dostępnych w tym budynku:

Na dachu budynku zainstalowano panele fotowoltaiczne, które dostarczają stałe źródło energii elektrycznej. Dzięki temu mieszkańcy mogą korzystać z odnawialnej energii słonecznej, co nie tylko obniża koszty energii, ale także zmniejsza emisję CO2.

Wszystkie przestrzenie wspólne w budynku są oświetlane energooszczędnymi żarówkami LED. Dzięki nim zużycie energii elektrycznej na oświetlenie jest znacznie niższe.
Bezpieczne materiały budowlane
Poświęciliśmy sporo czasu na wybór materiałów, tak, żeby zapewnić ich jakość i minimalizować wpływ na środowisko i mieszkańców. Dzięki temu Kamienica jest praktycznie wolna od lotnych związków organicznych, a znaczna część zastosowanych materiałów posiada deklaracje środowiskowe, co pozwoliło nam monitorować ich wpływ na środowisko.

Elewacja budynku oraz przejścia i chodniki są utrzymane w jasnej kolorystyce, co pozwala na redukcję miejskiej wyspy ciepła.
Promowanie ekologicznych środków transportu
Do każdego mieszkania przewidzieliśmy także miejsce do przechowywania roweru, aby zachęcić do korzystania z bardziej ekologicznych środków transportu i promować zdrowy tryb życia.

Nie zapomnieliśmy o zmotoryzowanych, w garażu dostępne są punkty ładowania samochodów elektrycznych.
Ułatwienia
Budynek jest dostosowany dla osób o ograniczonej możliwości poruszania się. Został wyposażony w niżej zamontowane czytniki do otwierania drzwi, czy dodatkową poręcz wzdłuż schodów ułatwiającą wejście dzieciom, czy osobom starszym.

Ułatwienia dla osób niewidomych i niedowidzących: oznaczenia w języku Braille’a przy windach i w przestrzeniach wspólnych, ścieżki dotykowe i naprowadzające, aby zapewnić pełny dostęp i komfort mieszkańcom niedowidzącym i niewidomym.
Bioróżnorodność
Ważnym aspektem jest też dla nas bioróżnorodność, dlatego w przestrzeniach trawników wykorzystane zostaną mieszanki tworzące łąki kwietne, a na tyłach budynku stanie domek dla owadów.

Te rozwiązania nie tylko tworzą ekologiczną i zdrową przestrzeń dla mieszkańców, ale także stanowią inspirację do wprowadzenia bardziej zrównoważonych praktyk i nawyków życia. Budynek jest doskonałym przykładem, jak zrównoważone podejście do budownictwa może przyczynić się do poprawy jakości życia i ochrony środowiska naturalnego.
Finansowanie
Pomożemy Ci w wybraniu najkorzystniejszej
oferty kredytowej
Nasi eksperci w bezpieczny i zrozumiały sposób przeprowadzą Cię przez cały proces
Kulisy powstawania wyjątkowej inwestycji w Pruszkowie

Obejrzyj film stworzony nie tylko, by pokazać proces budowy w rzeczywistości, ale również, by podzielić się naszą misją oraz wartościami, które towarzyszą nam przy każdym dniu pracy nad projektami Milestone Real Estate.

Zapytaj o mieszkanie
Twoja wiadmość została wysłana.
Liczba pokoi:
{{ msg }}.
Umów spotkanie
Siedziba firmy

Aleja Róż 6 lok. 15, 00-556 Warszawa

Godziny otwarcia:

9:00 - 17:00 / pon - pt