Data: 9 lipca, 2024

Przystanek Ursus – Zatrzymaj się i napisz tutaj swoją historię

Z przyjemnością ogłaszamy, że wprowadziliśmy do oferty nową inwestycję mieszkaniową - Przystanek Ursus. Osiedle zostało stworzone z myślą o tych, którzy pragną uciec od ograniczeń mieszkania w bloku, nie rezygnując jednocześnie z miejskich udogodnień. Przeczytaj więcej o naszej najnowszej inwestycji.

Funkcjonalny układ dla większej wygody

Osiedle Przystanek Ursus to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Warszawie, która składa się z 7 modułów. W każdym z nich znajdują się 4 domy, co daje łącznie 28 dwukondygnacyjnych lokali mieszkalnych o powierzchni ok. 93 m². 

Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym wraz z wyjściem do ogródka – prawdziwe centrum życia rodzinnego. Oprócz tego na tej kondygnacji przewidzieliśmy również dwa pomieszczenia gospodarcze oraz łazienkę. Piętro każdego domu to z kolei strefa prywatna, zaprojektowana z myślą o wypoczynku i regeneracji. Tutaj przewidzieliśmy 2 pokoje, łazienkę i garderobę.

Własny kawałek zieleni i inne udogodnienia

Mieszkańcy Przystanku Ursus nie muszą wybierać pomiędzy dobrą lokalizacją, a posiadaniem prywatnego fragmentu natury bezpośrednio przy swoim domu. Do każdego lokalu przynależy bowiem ogródek o powierzchni od 53 do nawet 256 m2. W trosce o komfort przyszłych właścicieli oferta mieszkaniowa obejmuje również dwa miejsca parkingowe wraz z instalacją pod ewentualny montaż ładowarek elektrycznych. 

Na terenie inwestycji wygospodarowaliśmy przestrzeń na 6 nadprogramowych miejsc parkingowych, w tym miejsca dla osób z niepełnosprawnościami oraz stojaki rowerowe w odpowiedzi na potrzeby aktywnych mieszkańców, propagując tym samym ekologiczne środki transportu. Zadbaliśmy także o ciekawe nasadzenia, w tym łąki kwietne oraz starannie dobrane krzewy i drzewa. Projekt zakłada również przyłącza pod klimatyzację z możliwością instalacji w salonie i sypialniach.

Rozwiązania ekologiczne, bo przyszłość zaczyna się tu i teraz

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania, dotyczące efektywności energetycznej, osiedle wyposażyliśmy w szereg nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe czy rekuperacja. Budowa zasilana będzie w 100 procentach energią wytworzoną z odnawialnych źródeł energii. Planujemy także przystąpić do procesu certyfikacji PLGBC – Zielony Dom.

Lokalizacja ma znaczenie

Nieopodal osiedla Przystanek Ursus znajduje się stacja Ursus Niedźwiadek, z której odjeżdżają pociągi SKM i Kolei Mazowieckich. Planowana w przyszłości rozbudowa linii metra pozwoli z kolei połączyć stację Ursus Niedźwiadek z Żoliborzem i stacją Marymont. Osiedle zapewnia też dogodny dostęp do trasy S2. 

W otoczeniu Przystanku Ursus znajduje się mnóstwo zieleni i przestrzeni do rekreacji, gdzie można cieszyć się naturą i świeżym powietrzem, idąc zaledwie na ok. 20-minutowy spacer. Mieszkańcy, preferujący aktywny wypoczynek, z pewnością docenią bliskość skateparku, parku linowego oraz sali zabaw dla najmłodszych. Miłośnicy czworonogów z kolei skorzystają z pobliskiego wybiegu dla psów. Rodzice docenią natomiast bogatą ofertę edukacyjną w najbliższym otoczeniu. 

W Ursusie powstaje osiedle, w którym każdy dzień stanie się okazją do celebrowania życia w otoczeniu odprężającym, dającym poczucie prawdziwego domu!

Zatrzymaj się i napisz tutaj swoją historię!

Przystanek Ursus

ul. Piastowska, Warszawa
  • Przystanek Ursus
  • Termin rozpoczęcia: IVQ 2024
  • Termin zakończenia: IQ 2026

Z dala od zgiełku, ale jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja – Osiedle Przystanek Ursus. Projekt składa się z 7 modułów, po 4 domy, co daje łącznie 28 lokali mieszkalnych. Każdy z domów został zaprojektowany z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców.